Vše pro řezání
 
Pro truhláře
Který truhlář ji nezná, MAFELL okružní pilu ERIKA se spodním tahem.
S ERIKOU, ale i s ručními kotoučovými pilami, např. řady KSP poskytuje MAFELL truhlářskému řemeslu stroje pro řezání, které v ohledu na přesnost a spolehlivost nemají konkurenci.
Sortiment pil MAFELL se vyznamenává nabídkou pro každou hloubku řezu. Přímočará nebo ponorná pila, kapovací systém nebo spodní tah, jestli s vodítkem nebo na liště - MAFELL má pro každou práci ten správný stroj.
Kapovací systém pro řezání


Kvalitní stroje pro truhlářské řemeslo!
 
Pro tesaře
Silné dřevo potřebuje pily se silným výkonem-pily od MAFELLa. Co začíná s lehkou ruční kotoučovou pilou s prořezem 40 mm dosahuje až k 200 mm v oblasti ručních kotoučových pil a končí teprve u 400 mm prořezem u řetězových pil. Tesařskému řemeslu nabízí MAFELL největší výběr pil pro hloubku řezu vůbec, a to celosvětově.
Teprve úzká spolupráce s tesaři umožnila konstrukci strojů opravdu pro praxi.
Ruční kotoučová pila


Jen u MAFELL najdou tesaři stroje 230 V do hloubky 185 mm.
 
Naše kvalita je Vaše výhoda.
 
Pro výstavbu interiéru
Pro jemné práce při výstavbě interiéru nabízí MAFELL kompletní řadu ručních kotoučových pil, přímočarých pil, ponorných pil až po všeobecně známých okružních pil se spodním tahem. Tyto stroje pomáhají řemeslníkovi, provést jeho práce přesně ke spokojenosti jeho zákazníka. Krásné a podařené práce zkrátka vyžadují přesné stroje-stroje od MAFELL. Okružní pila se spodním tahem