Vše pro frézování
 
Pro truhláře
Nezávisle na tom, co chcete učinit s frézkou pro lamelové drážky, nebo horní frézkou od MAFELL, jste zvolili vždy to správné. Horní objížděcí frézka LO 65 Ec má s jejím nepřekonatelným výkonem 2600 W neskutečnou sílu při současně přesném vedení.

Z toho vyplývají pracovní výsledky, které lze ukázat. Nevzdávejte se těch nejlepších strojů, které jsou na trhu, rozhodněte se pro MAFELL.
Horní objížděcí frézka

 
Pro tesaře
Zde se vyplatí blízkost k tesařskému řemeslu. Kombinace nízké hmotnosti s extrémně vysokým výkonem a optimálním komfortem ve všech pracovních situacích dělá z těchto strojů Mafell spolehlivé partnery pro každou tesařskou dílnu.

V moderní dřevostavbě se vyskytuje stále více plechových uzlových spojů nebo schovaných spojů trámů. Tyto náročné spoje lze vytvořit jen s technicky vyzrálými stroji. Řetězovou dlabačku LS 103 Ec lze rychle bez problémů přestavit na drážkovací frézu ve spojení s drážkovacím zařízením SG.Se zařízením SG 500 je pak možné dosáhnout hloubky drážky až 500 mm. A tak zajistit nejvyšší požadavky inženýrského tesařství.
Řetězová dlabačka